155 brutto NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii produkcja czekolady od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 lipca 2017 00:45

Bez znajomości języka aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii przy produkcji czekolady w fabryce z Oslo. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków gotowych do szybkiego wyjazdu, lub osób przebywających obecnie w Norwegii.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Oslo

Zarobki: 155 NOK brutto/h

Start: od zaraz

Umowa: 3 miesiące próbne, potem stała

Liczba wakatów: 2

Zadania:

Prace pomocnicze w fabryce wyrobów czekoladowych polegające m.in. na przygotowaniu składników, obsłudze prostych urządzeń produkcyjnych, pakowaniu produktów oraz czyszczeniu zbiorników i taśmociągów.

Wymagania:

– doświadczenie w produkcji najlepiej spożywczej

– sposobność do szybkiego wyjazdu do Norwegii

– mile widziane osoby znając język norweski lub angielski

– poszukujemy osób kulturalnych, bez nałogów i pracowitych

– gotowość do pracy na nadgodziny jeśli będzie taka potrzeba

Oferujemy:

– zatrudnienie na 3 miesiące za pośrednictwem agencji personalnej, następnie możliwość otrzymania stałej umowy bezpośrednio u pracodawcy

– na czas pierwszego kontraktu zapewniamy odpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach oddalonych od zakładu pracy o ok 4 km (4000 NOK miesięcznie)

– zapewniamy wsparcie polskiego koordynatora projektu

– terminowe wypłaty wynagrodzenia na konto walutowe

– pomagamy przy formalnościach i otrzymaniu należnej nadpłaty podatku

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/08/17

Rozpoczęcie pracy od sierpnia.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 897597bffb3240b0

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Norwegii produkcja czekolady od zaraz Oslo”

  1. SLOWIK1982 na 4 sierpnia 2017 @ 23:41

    Jestem gotowy na podjęcie pracy

  2. tylibaagnieszka na 21 sierpnia 2017 @ 23:56

    jestem chetny do podjecia pracy