1,000 NOK

Blacharz samochodowy – dam pracę w Norwegii na terenie Bergen, Oslo, Stavanger

  • Miasto: Bergen, Oslo, Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 listopada 2016 02:17

Agencja zatrudnienia proponuje podjęcie legalnej pracy w Norwegii dla blacharzy samochodowych przy naprawie pojazdów w autoryzowanych serwisach na terenie Bergen, Oslo, Stavanger.

MECHANIK SAMOCHODOWY/ TECHNIK
BLACHARZ / LAKIERNIK SAMOCHODOWY
PRACA W NORWEGII

Praca dla mechaników/ techników / blacharzy/ lakierników samochodowych
do pracy w różnych serwisach Ford, Peugeot, Citroen, Nissan, Opel, VAG group, Renault, Toyota, Honda, Hyundai, Subaru, Mercedes, KIA, serwisów wielomarkowych
PRACA W SERWISACH AUTORYZOWANYCH
SPOTKANIE REKRUTACYJNE ODBĘDZIE SIĘ 10 GRUDNIA W WARSZAWIE
Poznaj nas osobiście! Prześlij swoje CV i spotkaj się z pracodawcą. REKRUTACJA TRWA!!!
OFERUJEMY:
− atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zdobytych szkoleń
− płatne nadgodziny
− dodatek urlopowy (”feriepenger”)
− legalne zatrudnienie na warunkach norweskich, pomoc w załatwieniu formalności
− długoterminowe kontrakty z możliwością otrzymania umowy na stałe
− kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia- gratis
− ubezpieczenie- gratis
− wsparcie polskojęzycznego konsultanta- gratis
− bezpłatne kursy nauki języka norweskiego
− przygotowanie oraz wyposażenie zakwaterowania
WYMAGANIA:
− min 3 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanika samochodowego
− komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego warunek konieczny
− obsługa programów diagnostycznych w języku angielskim lub norweskim
− wykształcenie kierunkowe udokumentowane
− 2 referencje (wymagane przed rekrutacją)
− prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:
− Przygotowywanie nawierzchni do lakierowania
− Mieszanie farb/ dopieranie koloru
− Lakierowanie, montaż i demontaż części samochodowych
− Kontrola stanu części mechanicznych
− Zapewnienie wysokich standardów realizowanych prac

Zapraszam do kontaktu nawet jeżeli nie spełniasz któregoś z wymagań.
Proszę o przesłanie CV na adres: mechanik@lsj.pl, z dopiskiem „Mechanik – Norwegia”.
Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
LSJ HR GROUP
Licencja 4440
Celna 1, 70-644 Szczecin, tel. +48 91 813 09 06, 506 045 052 e-mail: mechanik@lsj.pl

ID ogłoszenia: 135582f2d6fb9ded