Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

200 NOK

Blacharz samochodowy – od zaraz praca w Norwegii, Bergen 2018

 • Miasto: Bergen
 • Kraj: Norwegia
 • Lista: 18 lutego 2018 02:50
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Blacharz samochodowy – od zaraz praca w Norwegii, Bergen 2018

Opis

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Norwegii dla blacharzy samochodowych w firmie z Bergen. Zatrudnienie 2018 od zaraz dla osób z wykształceniem kierunkowym przy naprawach blacharskich pojazdów.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego międzynarodowego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Blacharz samochodowy – Norwegia/Szwecja
Nr ref.: BS/N/S02.18
Miejsce pracy: Norwegia lub Szwecja (zgodnie z preferencją kandydata)

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe – preferowane
• Udokumentowane doświadczenie zawodowe min. 3 lata
• Doświadczenie z autoryzowanych serwisów samochodowych będzie dużym atutem
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w pracy
• Chęć do nauki j. norweskiego lub szwedzkiego będzie dodatkowym atutem
• Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców

Oferujemy:

• Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie danego kraju
• Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim lub szwedzkim rynku pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze standardami pracy w Norwegii lub Szwecji
• Darmowy przelot do Norwegii
• Długoterminowa i stabilna współpraca (po 6 miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy)
• Pomoc przy zakwaterowaniu
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim wraz z podaniem numeru referencyjnego BS/N/S02.18 na adres mail:
justyna.rybacka@adecco.com

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

     

ID Ogłoszenia: 9955a85a6326319f

  

132 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Blacharz samochodowy – od zaraz praca w Norwegii, Bergen 2018”

 1. witam,

  jestem obywatelem Egiptu i mieszkam w Polsce od 5 lata

  i mam karta stałego pobytu i interesuje mnie ta praca,

  czy mogę dostać ta praca?

  herzawy45@Gmail.com

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.