10000-11000 zł NOK

Brukarz z językiem angielskim – praca w Norwegii na budowie (cały kraj)

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2020 01:25

Ze znajomością języka angielskiego możliwa do podjęcia od zaraz legalna praca w Norwegii na budowie dla doświadczonych brukarzy. Zatrudnienie przy układaniu krawężników, bruku, asfaltu itp.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, o globalnym zasięgu na rynku stoczniowym i ogólnobudowlanym. Dzięki ogromnej wiedzy oraz umiejętnościach naszych pracowników tworzymy oraz współuczestniczymy w wyjątkowych projektach na całym świecie.

Wymagania:
• Kilkuletnie doświadczenie na podanym stanowisku
• Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
• J. angielski będzie dodatkowym atutem
• Doświadczenie ze Skandynawii- mile widziane

Obowiązki:
• Praca jako brukarz (układanie krawężników, bruku, asfaltu itp.)

Oferta:
• Za miesiąc pracy od 10 do 11 tysięcy złotych na rękę
• Norweska umowa o pracę
• W pełni opłacona podróż na miejsce zlecenia
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Narzędzia oraz odzież ochronna
• W pełni opłacone zakwaterowanie
• Wszelkie świadczenia zgodne z norweskim prawem

Czekamy, prześlij do nas swoje CV!

By dowiedzieć się więcej jaką jesteśmy firmą zapraszamy na stronę: www.executivesolutions.pl

W przypadku wszelkich niejasności zachęcam do kontaktu: 573 155 152

ID ogłoszenia: 4295ee0cefe83c62

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Kinga Zembik
  • Zarejestrowany od: 9 czerwca 2020

Inne przedmioty dodane przez Kinga Zembik

Ostatnie przedmioty dodane przez Kinga Zembik »