190 brutto/h NOK

Budownictwo dam pracę w Norwegii kafelkarz bez znajomości języka w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 maja 2017 01:47

Propozycja podjęcia pracy w Norwegii na budowie przy wykończeniach łazienek. Zatrudnienie w Oslo na stanowisku kafelkarza – glazurnika bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego oraz doświadczenia.

Stanowisko: Kafelkarz
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Zarobki: 190 NOK brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w domach u klientów prywatnych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za remonty tarasów, łazienek, kuchni
  • pracownik demontuje stare kafle, przygotowuje powierzchnie i montuje nowe

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia przynajmniej 3 lata na stanowisku kafelkarza – glazurnika
  • dokumenty poświadczające doświadczenie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • praktyczna umiejętność kładzenia kafli, glazury
  • zdolność do układania membrany
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia zdobytego w państwach Skandynawskich
  • znajomość języka angielskiego albo norweskiego wymagana jest na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • norweską umowę o pracę na czas określony
  • bardzo dobrą stawkę godzinową w wysokości 190 NOK brutto
  • możliwość podjęcia długiej współpracy
  • wsparcie w znalezieniu zamieszkania
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, uczenia się języka oraz w przyszłości awansu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • syb@cwork.no

Lub za pośrednictwem źródła.
źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26hia8/

ID ogłoszenia: 757591f427d0d177