Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

do ustalenia NOK

Budownictwo Norwegia praca od zaraz płytkarz przy wykończeniach bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 marca 2015 02:39

Aktualnie poszukujemy płytkarzy-glazurników do firmy z Oslo. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii w budownictwie bez znajomości języka dla 2 osób przy układaniu kafelków.

Stanowisko: Płytkarz

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Lokalizacja: Oslo lub Drammen, Norwegia

Wynagrodzenie: stawka godzinowa brutto w przeliczeniu na złotówki to ok. 40-60 zł

Opis stanowiska:
Odpowiednie zabezpieczenie powierzchni, przygotowanie zapraw, przygotowanie podłoża do pracy.
Pracownik będzie odpowiedzialny za zdemontowanie starych płytek, montowanie nowych i fugowanie.
Do zadań należeć będą również zadania wykończeniowe.

Oczekiwania:
przynajmniej 2 letnie doświadczenie w podobnej pracy
sprawność uczenia się
fachowość, profesjonalizm
obowiązkowość, dokładność
brak jakichkolwiek nałogów, surowo wzbronione picie alkoholu
samodyscyplina
zaletą będzie znajomość języka jednak nie jest to warunek przesądzający o wynikach rekrutacji
posiadanie własnej działalności gospodarczej lub brak problemów i chęć jej założenia (dla pracodawcy nie ważne jest w jakim kraju DG jest zarejestrowana)

Oferujemy:
pomoc w założeniu działalności gospodarczej
pracę w pełnym etacie
wsparcie na miejscu
atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Osoby które spełniają powyższe warunki zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 1995505e3c7ca22c

ilość wszystkich wyświetleń: 720, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.