do ustalenia NOK

Budownictwo Norwegia praca w firmie remontowo-budowlanej, Hamar

  • Miasto: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 czerwca 2018 17:31

W rejonie Hamar do podjęcia od zaraz legalna praca w Norwegii w budownictwie w firmie remontowej. Zatrudnienie od lipca 2018 dla dwóch osób ze znajomością języka angielskiego.

OPIS STANOWISKA:
Stolarz / dekarz / pomocnik budowlany

Aktualnie poszukujemy 2 pracowników budowlanych do pracy w Norwegii. Najepiej 2 osobowy zespół z doświadczeniem w pracy razem. Praca od 1 lipca (lub w miarę możliwości wcześnej).

WYMAGANIA:
– znajomośc języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (przynajmniej jedna osoba)

– prawo jazdy kat B

– doświadczenie zawodowe i umiejętności w zakresie budownictwa drewnianego, min. 3 lata

– uczciwośc, rzetelnośc i duża samodzielnośc

– dobra motywacja do pracy

OFERUJEMY:
– wynagrodzenie zgodne ze stawkami w Arbeidstilsynet

– feriepenger (wynagrodzenie wakacyjne) 10,2 %

– pomoc w zorganizowaniu przyjazdu i zakwaterowania w Norwegii

ID ogłoszenia: 7905b17a7ec5397a

1 odpowiedź na “Budownictwo Norwegia praca w firmie remontowo-budowlanej, Hamar”

  1. Prosze o Kontakt mój numer telefonu 96817053. Jestem stolarzem. 5lat doświadczenia. przeprowadziłem sie z Oslo do Hamar i poszukuję pracy na miejscu.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Hv
  • Zarejestrowany od: 6 czerwca 2018

Inne przedmioty dodane przez Hv

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Hv »