Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

do ustalenia NOK

Budownictwo Norwegia praca w firmie remontowo-budowlanej, Hamar

  • Miasto: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 9 czerwca 2018 17:31
  • Wygasa: 34 dni, 2 godziny

W rejonie Hamar do podjęcia od zaraz legalna praca w Norwegii w budownictwie w firmie remontowej. Zatrudnienie od lipca 2018 dla dwóch osób ze znajomością języka angielskiego.

OPIS STANOWISKA:
Stolarz / dekarz / pomocnik budowlany

Aktualnie poszukujemy 2 pracowników budowlanych do pracy w Norwegii. Najepiej 2 osobowy zespół z doświadczeniem w pracy razem. Praca od 1 lipca (lub w miarę możliwości wcześnej).

WYMAGANIA:
- znajomośc języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (przynajmniej jedna osoba)

- prawo jazdy kat B

- doświadczenie zawodowe i umiejętności w zakresie budownictwa drewnianego, min. 3 lata

- uczciwośc, rzetelnośc i duża samodzielnośc

- dobra motywacja do pracy

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie zgodne ze stawkami w Arbeidstilsynet

- feriepenger (wynagrodzenie wakacyjne) 10,2 %

- pomoc w zorganizowaniu przyjazdu i zakwaterowania w Norwegii

ID Ogłoszenia: 7905b17a7ec5397a

11 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: Hv
  • Użytkownik od: 6 czerwca 2018

Inne ogłoszenia użytkownika: Hv

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez Hv »