do uzgodnienia NOK

Budownictwo oferta pracy w Norwegii dla budowlańców Bergen przy regipsach

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 października 2015 01:14

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla montera ścianek działowych. Zatrudnienie w Bergen na budowie przy regipsach dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik budowlany – monter

Start: od zaraz

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż płyt kartonowo gipsowych
  • montaż konstrukcji drewnianych oraz aluminium
  • inne prace wykończeniowe
  • montaż ścianek działowych
  • malowanie, tapetowanie

Oczekiwania:

  • wykształcenie budowlane
  • znajomość nowoczesnych technik budowlanych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • obycie, fachowość, solidność, odpowiedzialność
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na norweskich zasadach
  • możliwość podjęcia pracy w długotrwałej perspektywie
  • wysokie zarobki
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • ubezpieczenie
  • gwarancja odprowadzania składek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższy formularz:

ID ogłoszenia: 987561c036debe60