od 187,80 godz. NOK

Budownictwo oferta pracy w Norwegii jako Cieśli konstrukcyjnych w Oslo – tømrer

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 maja 2016 01:32

Agencja pośrednictwa zatrudnienia dla klienta z Oslo poszukuje cieśli konstrukcyjnych do podjęcia pracy w Norwegii na budowie przy konstrukcjach drewnianych domów szkieletowych.

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:
Cieśli konstrukcyjnych – tømrer

do pracy przy budowie domków na terenie Oslo

Rozmowa kwalifikacyjna w sprawie pracy dla kandydatów odbędzie się w:

Data i miejsce.
12-13 Maj – Katowice
30-31 Maj – Warszawa
9-10 Czerwiec – Wrocław
24-25 Czerwiec -Gdańsk

Obowiązki:
Budowa konstrukcji drewnianych (ściany zewnętrzne i wewnętrzne, podłogi, schody).
Budowa domów od podstaw w szkielecie drewnianym oraz ze stali.
W dalszym etapie projektu prace wykończeniowe.

Oferujemy:
Zatrudnienie w stolicy Norwegii – Oslo
Wynagrodzenie od 187,80 Nok/godz.
Możliwość realizacji nadgodzin na wybranych projektach (płatne 50% oraz 100%)
Zakwaterowanie
Zatrudnienie na norweskich warunkach
Data rozpoczęcia rozpatrywana indywidualnie (najczęściej w przeciągu 2 tyg.)
12 wolnych etatów dla cieśli budowlanych.
Dla osób nie znających języka obcego, proponujemy płatne kursy w Szczecinie.

Wymagania
Norweski numer personalny
Wymagamy wykształcenia kierunkowego – cieśla.
Aktualnego doświadczenia w pracy na stanowisku cieśla.
Komunikatywnej znajomości języka norweskiego lub angielskiego.
(Prosimy o dołączenie do CV numeru telefonu do 3 byłych pracodawców, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie).

Mile widziane
Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz oraz własny samochód.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV: biuro@eucbr.pl
Z dopiskiem – Imie i Nazwisko / ciesla konstrukcyjny
Proszę się upewnić czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia w Norwegii.
Panowie znajdujacy sie na terenie lub w okolicach Oslo, beda proszeni o przybycie na interview do naszego oddzialu w Oslo.

CBR – Cross Border Recruitment Sp.zo.o.
Mazurska 42, 70-424 Szczecin
70-302 Szczecin
www.eucbr.pl

+48 513 052 452 (Pon-Pt 8.00-16.00)
+47 21 37 97 71 (Pon-Pt 8.00-16.00)

ID ogłoszenia: 7785720c003c03bd

1 odpowiedź na “Budownictwo oferta pracy w Norwegii jako Cieśli konstrukcyjnych w Oslo – tømrer”

  1. Dawid Rubaszewski na 7 maja 2016 @ 16:54

    Witam.
    Mam 21 lat własnie skończyłem technikum drzewne, posiadam prawo jazdy kat.B dużą motywacje i chęć zarobienie. Brak nałogów i problemów ze zdrowiem. Oto moje dane kontaktowe:

    tel: 692 729 882
    @: dawid.rubaszewski@gmail.com

    Pozdrawiam