do ustalenia NOK

Budownictwo – oferty pracy w Norwegii jako malarz-tapeciarz (Oslo)

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 marca 2013 02:58

Norweska firma poszukuje pracowników budowlanych do pracy w Norwegii (Oslo) na stanowisko malarz-tapeciarz przy wykończeniach i remontach. Ogłoszenie adresowane do osób z komunikatywnym angielskim lub językiem skandynawskim.

Stanowisko: pracownik budowlany, remontowy

Obowiązki:
Do zadań pracownika będą należały prace remontowe i wykończeniowe polegające na malowaniu ścian wewnętrznych, elewacji zewnętrznych oraz tapetowanie wnętrz.

Praca na stałe, w oparciu o umowę o pracę na warunkach norweskich. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wymagania:
– udokumentowane doświadczenie zawodowe
– język angielski lub skandynawski na poziomie komunikatywnym
– mile widziane referencje od poprzedniego pracodawcy
– chęć do podjęcia pracy w Norwegii

CV w języku angielskim proszę wysyłać na adres email: pwreczyc@online.no

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 761513e8732e7ecb

4 komentarze na “Budownictwo – oferty pracy w Norwegii jako malarz-tapeciarz (Oslo)”

  1. LukaszPracownikFizyczny na 17 marca 2013 @ 19:31

    Witam. Jestem gotowy podjąć prace jako malarz – tapeciarz i nie tylko. Pracowałem przy wykończeniach wnętrz i remontach (malowanie, szpachlowanie, sufity podwieszane, zabudowy KG, tapetowanie, montaż ścianek itp.) Jestem osoba nie karana bez nałogów z własnym samochodem. Gotowy do wyjazdu w każdej chwili.Łukasz

  2. lukasz399 na 22 marca 2013 @ 15:20

    Witam mam 23 lata obecnie prowadze wlasna działalnosc gospodarcza i zajmuje sie tego typu praca uprzejmie prosze o kontakt lukaszzaczyk399@interia.pl

  3. szymon1992 na 25 marca 2013 @ 15:14

    Witam. Zawodu jestem malarzem-tapeciarzem.
    Jestem gotowy do wyjazdu własnie do Norwegi bo wiem na czym polega praca w tym kraju.
    Rok czasu pracowalem w zawodzie w Norwegi-Moss.
    Mam 21lat i chętnie pracował bym ponownie w tym kraju.

    szymonsroda@wp.pl
    tel.781111339
    Prosze o kontakt

  4. Witam.Mam 27 ,jestem po szkole budowlanej i mam duze doswiadczenie w pracach remontowych i wykończeniowych ,pracowalem w firmie zajmujacej sie budownictwem ogolnym ,wykonywalismy prace zarowno w domkach jednorodzinnych jak i w halach przemysłowych .Jezyk angielski opanowany w stopniu komunikatywnym (2 lata w Anglii)

    Wyrażam ogromną cheć do podjęcia pracy w Norwegii

    yojiiixx@gmail.com