min. 160 NOK / h NOK

Budownictwo oferty pracy w Norwegii przy wykończeniach – monter systemów DEKO sufity podwieszane, systemy ścienne

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 maja 2013 02:39

Agencja pracy za granicą dla klienta z Bergen poszukuje monterów systemów DEKO do pracy w Norwegii w budownictwie przy wykończeniach, montażu sufitów podwieszanych, systemów ściennych.

Stanowisko: MONTER SYSTEMÓW DEKO (sufity podwieszane i systemy ścienne)

Miejsce pracy : Bergen

Zarobki: min. 160 NOK / h

Obowiązki:
montaż systemów ściennych ( głównie szklane ściany na aluminiowych i drewnianych profilach) i sufitów podwieszanych plus inne prace wykończeniowe w biurowcach

Wymagania:
– Komunikatywna znajomość j. norweskiego LUB dobra znajomość j. angielskiego, język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej
– Doświadczenie zawodowe min. 5 lat , KONIECZNIE doświadczanie w pracy z systemami DEKO, Armstrong. W tradycyjnym systemie ścian szklanych DEKO moduły ścian o szerokości 90 i 120 cm, o różnych wysokościach montuje się na galwanizowanym stalowym szkielecie, składającym się z pionowych słupków stalowych, mocowanych w specjalnym profilu do podłogi i sufitu. Po obu stronach szkieletu instalowane są tafle szklane z bezpiecznego szkła hartowanego lub płyty gipsowe grubości 13 mm każda.
– Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim

Norweski pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny,
  • Czas pracy: min. 37,5 max 48 godzin w tygodniu,
  • Stawka godzinowa min. 160NOK/h
  • Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce,
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
  • Płatny urlop,
  • Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Sposób aplikowania: CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie na adres e-mail:

norwegia@koncepcja.eu

Koniecznie z adnotacją w temacie maila: MONTER SYSTEMÓW DEKO

ID ogłoszenia: 75951914bd90aa59