176.00 NOK

Budownictwo praca Norwegia jako Cieśla konstrukcyjny-systemowy z j. angielskim Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2016 17:57

Ogłoszenie dotyczące pracy w Norwegii na terenie Bergen jako cieśla konstrukcyjny – systemowy ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w budownictwie dla osób z doświadczeniem nabytym w krajach skandynawskich.

Witam. Nazywam się Joanna Warchoł. Jestem samodzielną rekruterką (nr certyfikatu 13442) Współpracuję z firmami z kliku krajów europejskich.
Opis stanowiska

Aktualnie dla mojego klienta z Bergen poszukuję pracownika na stanowisko

Cieśla Systemowy z komunikatywną znajomością jęz. angielskiego

OPIS STANOWISKA: Praca przy biurowcach, biurach, hotelach, szkołach, szpitalach, uniwersytetach, centrach handlowych (montaż podwieszanych sufitów, ścian systemowych, szklanych frontów, konstrukcji karton gips, konstrukcji metalowych)

Cieśla Konstrukcyjny z komunikatywną znajomością jęz. angielskiego

OPIS STANOWISKA: Praca przy apartamentowcach, domach jednorodzinnych, domach szeregowych, biurowcach (zależne od zlecenia)

Wymagania

Doświadczenie jako cieśla – minimum 5 lat w krajach Skandynawskich, dokumenty poświadczające kwalifikacje będą mile widziane
Umiejętność obsługi narzędzi
Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub norweskiego
Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od początku kwietnia
Doświadczenie z DECO będzie dodatkowym atutem
wiek 25-45 lat

Klient oferuje:

stawka 176 NOK/godzina
zakwaterowanie (pokoje jedynki)
zjazdy do Polski co ok 8-10 tygodni
legalna umowa na warunkach norweskich

Przed wyjazdem w Polsce :

W trakcie procesu rekrutacji zapewniam wszystkim kandydatom pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów aplikacyjnych. Pomagam w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii :

Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności.
Możliwość długoterminowej współpracy
Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np. : pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci i.t.p

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji proszę o przesłane CV w języku polskim lub angielskim wraz z podaniem w temacie wiadomości: CIEŚLA SYSTEMOWY BERGEN na adres email: ofertypracy.norwegia@gmail.com

Proszę o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

ID ogłoszenia: 86056fcd8d93b387

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Oferty Pracy Norwegia

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Oferty Pracy Norwegia »