171 brutto/h NOK

Budownictwo praca w Norwegii dla glazurnika przy remontach od zaraz Kristiansand

  • Miasto: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 maja 2014 02:56

Firma remontowa z Kristiansand poszukuje glazurników do pracy w Norwegii przy wykończeniach w budownictwie mieszkaniowym przy układaniu kafelków. Zatrudnienie od zaraz – maj/czerwiec 2014.

Stanowisko: glazurnik
Miejsce pracy: Kristiansand
Zarobki: 171 NOK brutto za godzinę
Ilość wakatów: 6

Zadania:
– typowe prace budowlane dla glazurnika – kładzenie glazury, terakoty, gresu
– do zadań pracownika będzie również należało przygotowanie powierzchni do układania kafelków

Wymagania:
– praktyczne umiejętności układania glazury poparte doświadczeniem
– zdolność do całkowicie samodzielnej pracy
– język angielski w stopniu minimum komunikatywnym (wymagane)
– posiadanie własnego auta oraz ważnego prawa jazdy
– atutem będzie doświadczenie nabyte w krajach skandynawskich

Oferta pracodawcy:
– legalne zatrudnienie w Norwegii
– umowa zgodna z norweskim rynkiem
– praca w wymiarze pełnego etatu
– atrakcyjne stawki godzinowe
– możliwość długotrwałej współpracy
– stabilna i pewna praca u sprawdzonego pracodawcy
– pełny pakiet socjalny

Osoby zainteresowane mogą wysyłać CV wraz z klauzulą o przetwarzanie danych na poniższy adres z zaznaczeniem stanowiska “Glazurnik”:

rekrutacja@es-perfekt.pl

źródło: poloniusz.pl/o1-221b7f/

ID ogłoszenia: 5695374057a4427d

2 komentarze na “Budownictwo praca w Norwegii dla glazurnika przy remontach od zaraz Kristiansand”

  1. glazurnikpl na 24 lipca 2014 @ 15:51

    Witam,posiadam duze doswiadczenie w branzy budowlanej,moje specjalnosci to glazura,terakota.. Posiadam auto,narzédzia ,nie posiadam zadnych nałogów..prosze o zapoznanie sie z moim ogloszeniem

  2. Witam. jestem zainteresowany praca. posiadam duze doswiadczenie glres ,terakota,kamien.pracowalem 4 lata w Norwegi posiadam konto…