200 /h brutto NOK

Cieśla budowlany – praca w Norwegii w budownictwie, Oslo 2018

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 maja 2018 21:26

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Norwegii na terenie Oslo w charakterze cieśli budowlanych. Zatrudnienie 2018 przy budowie bloków mieszkalnych z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę na miejscu.

United People Polska Sp. z o.o wpisana do agencji zatrudnienia pod numerem 18581.

CIEŚLA BUDOWLANY W NORWEGII
okolice Oslo

Dla naszego klienta w Norwegii, dużej firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowiska cieśli budowlanych.

Opis stanowiska:
Praca dla dużej firmy budowlanej przy budowie bloków mieszkalnych.
praca z betonem
szalunki
praca przy izolacji, przy panelach zewnętrznych i wewnętrznych
ogólne prace stolarskie na budowie
praca wewnątrz i na zewnątrz

Stawka 200 NOK brutto/h. Możliwość nadgodzin.
Zakwaterowanie zapewnione jest przez pracodawcę.
Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Konieczne jest minimum pięć lat doświadczenia w zawodzie.
Doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem.
Jeśli posiadasz doświadczenie jako cieśla budowlany, prześlij nam swoje CV (mile widziane w języku angielskim) na adres rekrutacja@utdpeople.pl lub zadzwoń: +31 412 788 122, +48 61 6781 005.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922

ID ogłoszenia: 7315af19ba41ceb2

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez UnitedPeoplePL

Ostatnie przedmioty dodane przez UnitedPeoplePL »