152.5 - 155/h NOK

Cieśla – Stolarz KONSTRUKCYJNY praca w Norwegii

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2012 13:16

Dla sprawdzonego, norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów do pracy w Norwegii na stanowisko Cieśla -Cieśla konstrukcyjny.

Norweski pracodawca oferuje bardzo dobre warunki pracy. Wielu polskich pracowników jest zadowolonych ze współpracy z tym pracodawcą. Referencje do wglądu na życzenie.

Rozpoczęcie pracy: od 10 września 2012
Miejsce pracy: Norwegia, Bergen.

Obowiązki:
Konstrukcje drewniane budynków, stawianie ścian, konstruowanie sufitów oraz prace wykończeniowe

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO, język będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej
Doświadczenie zawodowe min. 3 lata w konstrukcjach drewnianych
Mile widziane wykształcenie kierunkowe

Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
Praca na pełny etat plus nadgodziny ok 37,5 do 48 h w tygodniu,
Wynagrodzenie: min. 152.5 koron norweskich brutto za 1h pracy,
Po okresie próbnym stawka godzinowa 155 koron norweskich brutto,
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Płatny urlop,
Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce,
Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:
norwegia@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: Cieśla konstrukcyjny

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01
Tel. 71 3438073 tel. kom. 791 504 075
Tu znajdziesz wszystkie nasze oferty pracy www.koncepcja.eu

ID ogłoszenia: 645503f2ad284951