do ustalenia NOK

Cieśla szalunkowy do pracy w Norwegii na budowie od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 października 2014 03:20

Atrakcyjne ogłoszenie do pracy w Norwegii dla budowlańców na stanowisko cieśla szalunkowy w miejscowości Bergen. Zatrudnienie na budowach przy wykonywaniu szalunków tradycyjnych i systemowych.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
CIEŚLA SZALUNKOWY / SHUTTERING CARPENTER / FORSKALINGSSNEKKER
Miejsce pracy: Norwegia, Bergen
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Obowiązki:
wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemowych HUNNEBECK, PERI, DOKA, MEWA, itp.,
wykonywanie prac betoniarskich i zbrojarskich.
Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego – język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej,
Doświadczenie zawodowe min. 3 lata (szalowanie tradycyjne i systemowe PERI, DOKA, HUNNEBECK),
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,

Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
Praca na pełny etat plus możliwe nadgodziny,
Czas pracy: min. 37,5 ma x 48 godzin w tygodniu,
Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczania i poziomu znajomości j. obcego),
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Sposób aplikowania:

CV w języku angielskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (referencje lub numery telefonów do poprzednich pracodawców) prosimy przesłać na adres e-mail:
norwegia@koncepcja.eu koniecznie z adnotacją w temacie maila: „Cieśla szalunkowy”.
Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 9235438028d3757b