162,40/h NOK

Dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka przy melioracji od zaraz Drammen 2022

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 lipca 2022 00:41

Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy udrożnianiu rowów melioracyjnych. Zatrudnienie dla chętnych bez znajomości języka w Drammen. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do udrożniania rowów

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Termin: od zaraz

Pensja: 162,40 NOK brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się udrożnianiem rowów – praca ta, polega na wykaszaniu traw, odmulaniu, wycinaniu krzewów, itp.
  • zadania wykonywane są z użyciem grabi, nożyczek ogrodniczych, podkaszarek, kosiarek itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do obowiązków
  • zręczność
  • brak nałogów
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w wynajmowanych mieszkaniach (warunkiem jest wypracowanie miesięcznie minimum 160 godzin)
  • uposażenie pracownicze – komplet odzieży do pracy – jeden własny komplet na zmianę jest niezbędny
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych i w niedziele
  • umowę na dłużej
  • szkolenie pracownicze
  • niezbędne narzędzia – szerokie instrumentarium – kosy, podkaszarki itp.

Aplikacja:
Kontrakt z mojej strony był realizowany już od 2015-2021 roku i wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków.

Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na rok 2022.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Praca przy melioracji 2022 Drammen”

ID ogłoszenia: 24062e522eb276d9