Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

169/h brutto NOK

Dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 20 stycznia 2019 02:04

Poszukujemy osób bez znajomości języka w Tønsberg od zaraz. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii przy przeprowadzkach firm oraz klientów prywatnych. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Miejsce zatrudnienia: Tønsberg, Norwegia

Pensja: 169NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy przeprowadzkach
  • przełożony dogaduje się z klientem odnośnie zakresu prac, różnią się one w zależności od projektu
  • zadania polegają między innymi na demontażu mebli, sprzętów, zabezpieczaniu ich, załadunku na auto, rozładunek i montaż na miejscu

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane prawo jazdy kat.C
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • pracowitość, wytrzymałość
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w długotrwałej perspektywie
  • uniform służbowy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania odpłatnego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym
doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.pl

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID Ogłoszenia: 5055c4322e83c8c7

123 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj