do ustalenia NOK

Dam fizyczną pracę w Norwegii bez znajomości języka przy rozbiórce azbestu Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 czerwca 2015 05:37

Pilnie poszukujemy 5 Polaków do podjęcia fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego. Oferta od zaraz w Bergen przy rozbiórce materiałów z azbestu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy rozbiórce azbestu

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: do ustalenia

Liczba wakatów: 5

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zabezpieczenie oraz usunięcie wyrobów/materiałów zawierających azbest.
  • Praca wykonywana będzie z uwzględnieniem przepisów BHP.
  • Kandydat wykonuje pracę zarówno za zewnątrz jak i wewnątrz budynków.
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • praktyka zawodowa przez ostatnie 5 lat
  • posiadanie referencji od poprzednich pracodawców
  • posiadanie portfolio – zdjęć z wykonywanych prac
  • aktualne zaświadczenie lekarskie dopuszczające do podjęcia pracy tego typu
  • posiadanie certyfikatu potwierdzającego odbycie kursu z zakresu BHP – użytkowanie, usuwanie i zabezpieczenie materiałów z zawierających azbest, postępowanie w sytuacjach awaryjnych, zdolność do oceny zagrożenia dla życia i zdrowia , metody ochrony, zdolność do identyfikacji materiałów
Zapewniamy:
  • zatrudnienie na norweskiej umowie
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pomagamy w dopełnieniu formalności w celu uzyskania świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne warunki ubezpieczeniowe oraz emerytalne
  • umożliwiamy regularne wyjazdy do Polski
  • dodatek urlopowy
  • możliwość zakwaterowania płatnego w służbowym mieszkaniu
Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy o kontakt poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-do-rozbiorki-azbestu-bergen,oferta,3976227

ID ogłoszenia: 20557ebd17a597e