Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

do uzgodnienia NOK

Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz bez języka przy rozładunku paczek Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 marca 2016 18:49

Magazyn przeładunkowy z Sarpsborg poszukuje pracowników fizycznych do rozładunku paczek. Ogłoszenie fizycznej  pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Sarpsborg, Norwegia

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • zadania będą wykonywane zespołowo
  • osoba zatrudniona zajmuje się rozładunkiem samochodów ciężarowych
  • przesortowanie paczek kurierskich przy taśmie
  • załadunek przesortowanych paczek na samochody mniejsze zgodnie z miejscem ich dostarczenia

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • duża odpowiedzialność, pracowitość
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • kreatywne myślenie, umiejętność skoncentrowania się
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opieka polskojęzycznego koordynatora i pomoc w sprawach urzędowych, jak i w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • dla najlepszych pracowników możliwość stałego zatrudnienia

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 32/2016” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 92456eca8519d852

ilość wszystkich wyświetleń: 479, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz bez języka przy rozładunku paczek Sarpsborg”

  1. Witam
    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Mamy po 20lat. Prosimy o podanie maila kontaktowego, na którego będziemy mogli wysłać CV.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.