140/h + mieszkanie NOK

Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz sortowanie odzieży bez języka Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 września 2017 01:33

Od zaraz zatrudnimy chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu odzieży używanej. Oferta z sortowni w Trondheim dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Trondheim, Norwegia

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 140 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 5

Zakres zadań:

  • praca fizyczna, polegająca na sortowaniu odzieży używanej przy taśmociągu
  • pracownicy wykonują swoją pracę w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość trendów modowych
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w Norwegii już od października 2017
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • rzetelne przeszkolenie
  • darmowe zamieszkanie zapewnione w niedalekiej odległości od zakładu pracy
  • bezpłatne przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • pierwsza umowa na okres 2 miesięcy a później możliwość przedłużenia – wyłącznie dla pracowników najlepszych
  • pomoc w podjęciu legalnej pracy w Norwegii
  • możliwość wykupienia tanich posiłków w kantynie pracowniczej

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „sortowanie odzieży, Trondheim. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do 30 września 2017. Pierwszy wyjazd zaplanowany jest w październiku.

email: soknadansatte2018@fastem.com

ID ogłoszenia: 42359c63c9d08944