Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

158/h brutto NOK

Norwegia praca fizyczna od zaraz sortowanie paczek bez języka Fredrikstad 2017

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 5 sierpnia 2017 03:03

Od zaraz zatrudnimy Polaków do sortowania paczek w firmie logistycznej ze Fredrikstad. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego. Darmowe zamieszkanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sortowacz przesyłek

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Stawka godzinowa: 158 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie wykonywanie prac produkcyjnych przy taśmociągu, polegających na ręcznym sortowaniu paczek
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • brak problemów zdrowotnych
  • zdolności manualne
  • sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądy
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • punktualność
  • szybkość, zwinność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu na cały okres zatrudnienia
  • darmowe zamieszkanie na okres zatrudnienia
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID Ogłoszenia: 3335984e6b0bdf6b

151 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

3 Odpowiedzi na “Norwegia praca fizyczna od zaraz sortowanie paczek bez języka Fredrikstad 2017”

  1. Aleksandra K.. na 5 sierpnia 2017 @ 10:59

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Obecnie mieszkamy w Trondheim, a więc nie będzie dla nas problemem przenieść się do innego miasta. Bardzo proszę o kontrakt e-mail: ok926633@onet.pl
    Pozdrawiamy serdecznie

  2. KorneliaMatwiejczyk na 3 września 2017 @ 09:23

    Witam ! Jak aplikować jeśli nie da się otworzyć powyżej podanego maila???

  3. KorneliaMatwiejczyk na 3 września 2017 @ 09:25

    Nie jest mozliwe otwarcie strony do rekrutacji.