158/h brutto NOK

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii sortowanie paczek bez języka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 lutego 2017 03:07

Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie we Fredrikstad przy sortowaniu przesyłek kurierskich na magazynie dystrybucyjnym.

Stanowisko: Sortowacz paczek
Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia
Wynagrodzenie: 158 NOK brutto na godzinę
Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań fizycznych na magazynie logistycznym
  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozładunek, załadunek i sortowanie przesyłek
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez managera

Oczekiwania:

  • brak problemów ze zdrowiem i nałogów
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • bardzo dobra kondycja
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy zmianowej
  • odpowiedzialność
  • zwinność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zgodnej z warunkami norweskimi
  • 40 godzin pracy na tydzień
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • pracę od zaraz
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na cały czas trwania umowy – pracownik musi jednak przestrzegać regulaminu wynajmu

Aplikacja:
Formularz rekrutacyjny:
(proszę wybrać stanowisko „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 33758a77e5e28d26

1 odpowiedź na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii sortowanie paczek bez języka Fredrikstad”

  1. grzegorz1975 na 15 marca 2017 @ 21:51

    Witam,
    jestem zainteresowany pracą .Mój tel 668275826/
    Pozdr