min. 158,40 /h NOK

Dam pracę Norwegia jako Dekarz standing steam – Bergen 2013

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 listopada 2012 03:40

Aktualne oferty pracy w Norwegii dla dekarzy standing steam – Bergen. Ogłoszenie zamieszczone przez agencję pośrednictwa pracy w Norwegii  “Koncepcja”

Dla norweskiego, sprawdzonego pracodawcy poszukujemy obecnie 2 kandydatów na stanowisko:
Dekarza do pracy w Norwegii z doświadczeniem w pokryciu dachu blachą na rąbek stojący

Miejsce pracy: Norwegia, Bergen.
Rozpoczęcie pracy: 6 stycznia 2013 roku, długoterminowe kontrakty

Obowiązki:
Krycie dachów metodą na rąbek stojący: eng. Standing steam
Panele dachowe na rąbek stojący, to powrót do tradycji wykonywania pokryć dachowych metodą na felc.

Wymagania:

  • DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO
  • Poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej
  • Doświadczenie zawodowe w pokryciu dachu blachą na rąbek stojący: WARUNEK KONIECZNY
  • Preferowane wykształcenie kierunkowe w zawodzie blacharz / dekarz

Norweski pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Umowę o pracę na czas NIEOKREŚLONY z 2 tyg. okresem próbnym
  • Wynagrodzenie: stawka godzinowa min. 158,40 koron norweskich brutto za 1h pracy
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci i na niepracujących członków rodziny
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Pomoc w kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny do Norwegii

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:
norwegia@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: Dekarz standing steam Norwegia

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01
www.koncepcja.eu

ID ogłoszenia: 95650b3fe375410a