atrakcyjne wynagrodzenie NOK

Dam pracę Norwegia od zaraz – Inżynier Elektryk DNV Oil & Gas industry

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 marca 2014 00:06

Agencja pracy za granicą poszukuje inżyniera do pracy w Norwegii dla sektora wydobywczego w Trondheim. Oferta dotyczy zatrudnienia od zaraz dla pracowników z wyższym wykształceniem technicznym.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Elektryk DNV
Oil & Gas industry

Miejsce pracy: Norwegia
Rozpoczęcie pracy : od zaraz

Obowiązki :
• Projektowanie urządzeń elektrycznych od fazy koncepcji projektu do budowy i uruchamiania
• Realizacja projektów o zróżnicowanym stopniu trudności (od niewielkich modyfikacji po przebudowy elektrowni na platformach morskich)zgodnie z normami i wymogami technicznymi stosowanymi w Norwegii (standardy NORSOK)
• Obsługa transformatorów, generatorów, UPS, VFD

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne ( elektryk, elektromechanik)
• Min. 5 lata doświadczenia w pracy przy realizacji projektów lądowych i morskich ( branża naftowa) w tym min. 2 lata doświadczenia zdobytego w pracy w jednym z krajów skandynawskich
• Biegła znajomość j. angielskiego lub b. dobra znajomość j. norweskiego (Poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy)
• Doświadczenie w pracy z systemami EX, FSE i Siemens S7, HV, MV, LV.
• Pozytywne referencje z poprzednich miejsc pracy

Norweski pracodawca oferuje:
• Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
• Umowę o pracę na pełen etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: norwegia@koncepcja.eu koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘Inżynier Elektryk DNV Norwegia’
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 894531ef1a0a1205