188,20/h NOK

Dam pracę w Norwegii bez języka dla pomocy kuchennej w restauracji z Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 grudnia 2022 00:40

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla pomocy kuchennej także bez znajomości języka. Zatrudnienie w restauracji z Drammen możliwe od zaraz. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Drammen

Pensja: 188,20 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac porządkowych
  • przygotowywanie składników
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych
  • praca na zmywaku
  • wynoszenie odpadów
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • optymizm
  • solidność
  • mile widziane będzie posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • wysoka motywacja oraz chęć podęcia stałej pracy za granicą

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w komfortowych warunkach
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • uniform służbowy
  • gwarancję rozwoju
  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • norweską umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

ID ogłoszenia: 338639c7f588d44d