138,60 NOK

Dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie z kosmetykami od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 lipca 2015 00:29

Od zaraz potrzebne osoby do pracy w Norwegii na magazynie z kosmetykami w Oslo. Oferta bez języka norweskiego przy przepakowywaniu perfum. Zakwaterowanie zapewnione (bezpłatnie).

Stanowisko: pakowacza / magazynier
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 138,60 NOK brutto/h + zakwaterowanie
Liczba miejsc: 4
Start: od zaraz

Zadania:
Praca w hurtowni kosmetyków przy przepakowywaniu perfum. Zadaniem pracownika będzie usuwanie folii z opakowania, wyjmowanie perfum oraz powtórne etykietowanie i pakowanie do nowych kartonów. Oferta tymczasowa na ok 2 miesiące.

Wymagania:
– gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na okres ok 2 miesięcy
– zręczność, szybkość, dokładność
– język angielski / norweski mile widziany
– atutem będzie posiadanie własnego samochodu z uwagi na oddalone zakwaterowanie (ok 8 km od miejsca zatrudnienia)
– wszelkie referencje, udokumentowane doświadczenie będzie plusem przy rekrutacji

Oferujemy:
– legalną pracę za pośrednictwem norweskiej agencji
– dobre warunki płacowe
– bezpłatne zakwaterowanie
– przyjazną atmosferę na miejscu
– pomoc związaną z dopełnieniem wszystkich formalności na miejscu
– możliwość wypłaty zaliczki po pierwszym tygodniu

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 14/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 26455a43127e6e26

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie z kosmetykami od zaraz Oslo”

  1. dominisia100295 na 16 lipca 2015 @ 10:33

    Witam jestem zainteresowana ofertą obecnie przebywam w norwegii proszę o kontakt . Pozdrawiam Dominika

  2. iCreatywny na 26 lipca 2015 @ 15:44

    Witam ja tez obecnie przebywam na terenie Norwegii, jestem bardzo zainteresowany ta oferta pracy.
    Chcielibysmy zajac dwa wokanty.

    Moj adres emailowy: pkp3@o2.pl
    lub nasz telefon z norewgii 465-86-062

  3. aleksandrazimny na 7 sierpnia 2015 @ 13:00

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy.

    adres email: aleksandrazimny@op.pl

    Pozdrawiam.