165/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie z obuwiem od zaraz Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 stycznia 2018 02:28

Hurtownia obuwia ze Stavanger zatrudni osobę bez znajomości języka do zbierania zamówień na magazynie. Atrakcyjna praca w Norwegii do podjęcia od zaraz z możliwością zorganizowania odpłatnego zamieszkania.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zarobki: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za kompletowanie towarów pod zamówienia klientów indywidualnych
  • obowiązkiem będzie pakowanie oraz przygotowywanie produktów do wysłania
  • osoba zatrudniona zajmuje się również aktualizowaniem bazy danych, rozładunkiem dostaw oraz pracami porządkowymi

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy za granicą
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie, samodzielność, zdyscyplinowanie
  • zmotywowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na okres próbny z możliwością przedłużenia dla pracowników najrzetelniej wywiązujących się z obowiązków
  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • dla chętnych zoragzniwanie zamieszkania w cenie 3500 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego: Lagermedarbeider 01/18

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen
e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 3265a59dc293f364

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie z obuwiem od zaraz Stavanger”

  1. Kasiula9527 na 26 stycznia 2018 @ 15:42

    Witam. Proszę o sprawdzenie emaila.