156,80/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie z odzieżą od zaraz Fredrikstad 2019

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 stycznia 2019 03:57

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegi na magazynie hurtowni odzieżowej z Fredrikstad. Zatrudnienie od zaraz dla dwóch Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca oferuje odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Stawka godzinowa: 156,80/h brutto NOK

Termin: od zaraz

Wakaty: 2

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań należeć będzie utrzymywanie porządku na stanowisku, rozładunek dostaw, kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem
  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż zabezpieczeń przeciwkradzieżowych
  • inne prace zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • minimum roczne doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie, sumienność
  • możliwość podjęcia pracy na zmianie nocnej
  • zdolności manualne
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na zmianie nocnej!
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • na miejscu zapewnione miejsce do zamieszkania odpłatnie
  • przeszkolenie z zakresu obsługi systemu, magazynowania i zasad BHP

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 2315c30d1549d5c6