156,60 NOK/h NOK

Dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 grudnia 2020 00:42

Aktualna propozycja zatrudnienia w Lillehammer przy pakowaniu ciastek. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Wynagrodzenie: 156,60 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • oferta dotyczy pracy jako pakowacz w firmie piekarniczej mającej siedzibę w Lillehammer
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prac manualnych przy linii produkcyjnej
  • zlecane prace są powtarzalne i proste
  • pracownik będzie układał ciastka po 9 lub 12 sztuk i umieszczał w maszynie foliującej

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • atutem będzie doświadczenie
  • zręczność, szybkość, spostrzegawczość
  • punktualność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wydajność, pracowitość, niezawodność
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • opiekę rezydenta Polaka
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • norweską umowę o pracę
  • odzież roboczą oraz środki ochrony indywidualnej
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w pełni wyposażonych mieszkaniach
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo, na kontro pracownika przelewem
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych – w urzędach, tłumaczenia, ewentualnie nawet asystowanie u lekarza

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 6325fca15571ae56