163,80/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu przekąsek od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2019 01:08

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Bergen przy pakowaniu solonych przekąsek. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla pakowaczy bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Stanowisko: Pakowacz solonych przekąsek

Miasto: Bergen, Norwegia

Pensja: 163,80 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • łatwa praca manualna, polegająca na pakowaniu przekąsek solonych, produkowanych na miejscu
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości produktów, pakowanie do pudeł zbiorczych itp.
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności manualne
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • pracownik może skorzystać z płatnego 3000 NOK miesięcznie zakwaterowania
  • solidne warunki zatrudnienia
  • pracę od zaraz na pełny etat
  • pełne wsparcie i gruntowne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pp/012/19. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 7725deb5b0ec9f23