165/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na produkcji dań mrożonych Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 czerwca 2018 02:32

Poszukujemy pilnie osób na produkcję żywności – mrożonych dań gotowych z fabryki w Bergen. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań mrożonych

Zarobki: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Miasto: Bergen, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce zajmującej się produkcją dań gotowych i mrożonych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac pomocniczych, w tym głównie pakowanie, kontrola jakości, obsługa nieskomplikowanych maszyn oraz ich mycie i konserwacja

Wymagania:

  • punktualność
  • możliwość odbycia bezpłatnego wyjazdu do Gdańska aby podpisać umowę
  • dostępność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie, samodzielność, zdyscyplinowanie
  • elastyczność
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • środki ochronne i uniform służbowy
  • pomoc przy sprawach urzędowych
  • opiekę polskiego rezydenta na miejscu
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu – konieczność podpisania umowy z pracodawcą
  • szkolenie pracownicze z zakresu BHP, obsługi maszyn, sprzętów itp.

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2018″

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 4345b2ed4c7e344c

6 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na produkcji dań mrożonych Bergen”

  1. Jestem zainteresowany, proszę o kontakt pod numerem +48573055795

  2. Wojciech Piskorski na 26 czerwca 2018 @ 19:56

    Jestem zainteresowany pracą – tel. 506767556

  3. Witam! Jestem zainteresowana oferta pracy . Jak mozna sie skontaktowac i wyslać cv ponoewaz powyzszy link nie dziala.pozdrawiam Izabela Szkudlarek twl. 48793 733 955

  4. BartekkOtt na 1 lipca 2018 @ 13:17

    Witam
    Pracy poszukuję 3 męszczyzn do pracy na wakacje i jesteśmy zainteresowani.
    Nr tel 481 234 71 lub 798 505 042

  5. Witam.Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy .Uprzejmie proszę o kontakt pod adres email.popielmagda1982@interia.pl Pozdrawiam

  6. OskarG777 na 6 lipca 2018 @ 15:14

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy. ‭‭+47 925 23 976‬‬