156/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka pakowanie słodyczy od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 lipca 2018 19:00

Oferujemy możliwość podjęcia atrakcyjnej pracy w Norwegii od zaraz dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie z Oslo dla Polaków przy pakowaniu słodyczy na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz żywności

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 156 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 2

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pracę manualną przy pakowaniu słodyczy
  • obowiązkiem będzie przepakowywanie słodyczy do opakowań mniejszych oraz obsługa urządzeń do ważenia, foliowania
  • konieczne będzie przeprowadzanie kontroli jakości
  • wszelkie zadania wykonuje się ściśle według zasad BHP

Oczekiwania:

  • zatrudnienie na okres 6 tygodni
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności manualne
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • dobre zorganizowanie czasy pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy tymczasowej na 6 tygodni
  • pracę od zaraz
  • możliwość wykupienia obiadku w cenie 100 NOK dziennie
  • wsparcie przy rozliczeniach podatku pod koniec umowy
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu – pracodawca bierze na siebie opłatę części zobowiązań, zatem po stronie pracownika zostaje jedynie 50 NOK na dobę

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/0028/18

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od maja 2018 – prosimy nie wysyłać zgłoszeń w czerwcu.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/0028/18

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 3505b5d7e23d9e9e