od 158/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu lodów od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2022 00:44

Fabryka lodów z Oslo zatrudni od zaraz osoby również bez znajomości języka na produkcję wyrobów. Ogłoszenie pracy w Norwegii na stanowisku pakowacza z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miasto: Oslo, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 158 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • praca w fabryce spożywczej na produkcji lodów i deserów lodowych
  • zadania wykonywane są w warunkach chłodniczych
  • przeszkolenie oraz przydział odzieży odbywa się w pierwszych dniach
  • do zadań zlecane będzie między innymi obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, dbanie o wysoką jakość, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • punktualność
  • zaangażowanie
  • wysoka sprawność
  • motywacja
  • aktualne badania do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • terminowe wypłacanie pensji
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na czas określony
  • obowiązuje ściśle określony czas zatrudnienia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • opieka polskojęzycznego koordynatora przez cały okres trwania umowy
  • przeszkolenie pracownicze
  • zakwaterowanie w wynajmowanych mieszkaniach zapewnione w cenie 3800 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

ID ogłoszenia: 68762f7a63a8cad4