207 NOK/h NOK

Dam pracę w Norwegii dla elektryków Oslo z językiem angielskim

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 grudnia 2016 05:58

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Aktualnie dla swojego norweskiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK

Pilnie poszukiwani doświadczeni pracownicy – elektrycy chętni do podjęcia pracy w Norwegii. Zatrudnienie na terenie Oslo dla osób ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego.

Miejsce pracy: NORWEGIA, Oslo

Warunki zatrudnienia:
– stawka początkowa 207 NOK/h brutto (w zależności od kwalifikacji może wzrosnąć do 210 –250 NOK/h);
– stałe zatrudnienie;
– godziny pracy: 7,5 h dziennie (37,5 h/tyg.);
– zakwaterowanie – we własnym zakresie (firma może pomóc w znalezieniu);
– wsparcie w pierwszych dniach pracy;
– przygotowanie dokumentów aplikacyjnych.

Wymagania:
– mile widziane uprawnienia DBS oraz ID – norweski numer personalny;
– doświadczenie zawodowe min. 4–5 lat;
– doświadczenie zawodowe jako elektryk zdobyte w Norwegii lub innym europejskim kraju (poza granicami Polski);
– komunikatywna znajomość języka norweskiego albo angielskiego.

Obowiązki:
– przeciąganie kabli,
– montowanie instalacji,
– biały montaż.

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres polska@irkl.pl

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

ID ogłoszenia: 880584ab5a25f728

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: IRKL
  • Zarejestrowany od: 9 grudnia 2016

Inne przedmioty dodane przez IRKL

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez IRKL »