do uzgodnienia NOK

Dam pracę w Norwegii hydraulik monter instalacji sanitarnych bez języka Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 stycznia 2015 04:52

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie przy montażu instalacji sanitarnych. Zatrudnienie w Trondheim bez znajomości języka norweskiego jako hydraulik.

Stanowisko: Hydraulik

Miejsce pracy: Trondheim

Stawka godzinowa: do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Obowiązki:

  • Zadaniem osoby zatrudnionej będzie montaż instalacji sanitarnych.
  • Pracownik będzie musiał montować części zgodnie z rysunkami i planami budowlanymi.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy
  • przynajmniej roczne doświadczenie pracy na analogicznym stanowisku
  • dokumenty poświadczające doświadczenie – świadectwa pracy i referencje
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zdolność do kooperacji
  • bezkonfliktowość
  • umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy
  • atrakcyjne stawki
  • zapewnione zamieszkanie
  • zatrudnienie na stałe

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać na adres: paretti.637373@poczta.startpraca.pl.

w wiadomości prosimy załączyć klauzulę o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych.

źródło: www.praca4u.net/hydraulik-norwegia-id257862.html

ID ogłoszenia: 54154b6b7fbd1079

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii hydraulik monter instalacji sanitarnych bez języka Trondheim”

  1. dankonpa1 na 1 lutego 2015 @ 18:29

    Jestem zainteresowany dlugoletnie doswiadczenie bez nalogow tel .790693599 Marek