171 /h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii Hydraulik monter instalacji sanitarnych bez języka

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 01:05

Zatrudnimy pracownika na stanowisku monter instalacji sanitarnych (hydraulik) do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Bergen bez znajomości języka norweskiego. Wymagany angielski.

Stanowisko: Hydraulik

Numer referencyjny ogłoszenia: Hyd/N/8.14

Zarobki: od 171 NOK/h brutto

Miejsce pracy: Bergen

Obowiązki:

  • Praca przy montażu instalacji sanitarnym

Oczekiwania:

  • udokumentowane oraz minimum 3 letnie doświadczenie w pracy przy montażu instalacji sanitarnych
  • referencje od pracodawców
  • wykształcenie zawodowe lub czeladnicze
  • umiejętność swobodnego kontaktu w języku angielskim
  • duże zaangażowanie oraz motywacja
  • entuzjazm, komunikatywność, otwartość
  • możliwość wyjazdu do Rabki na szkolenie z BHP (zakwaterowanie plus wyżywienie zapewnia Agencja)

Oferta:

  • Wsparcie przy przygotowaniu dokumentów i wszelkich kwestiach organizacyjnych i problematycznych
  • Zatrudnienie na warunkach norweskich, umowa na czas nieokreślony
  • dobre zarobki
  • oferta zatrudnienia na stałe
  • wsparcie przy znalezieniu zamieszkania
  • ubezpieczenie NW

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesłanie aplikacji na adres:

  • agnieszka.adamczyk@adecco.com

w tytule prosimy wpisać numer referencyjny zgłoszenia podany na górze ogłoszenia

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21ma23/

ID ogłoszenia: 92553df642f2eff7