5400 brutto miesięcznie NOK

Dam pracę w Norwegii dla kobiet od stycznia 2016 opiekunka dziecięca Hamar

  • Miasto: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 października 2015 00:00

Poszukujemy opiekunki dziecięcej w charakterze au pair do pracy w norweskiej rodziny z Hamar. Oferta pracy w Norwegii od stycznia 2016 bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Czas trwania umowy: ok. 9-12 miesięcy

Zarobki: 5400 NOK brutto miesięcznie

Start: od stycznia 2016

Obowiązki:

  • oferta dla osoby przy opiece nad dwójką dzieci w wieku 8 i 10 lat
  • będzie to samodzielna opieka nad dziećmi w wymiarze do 30 godzin tygodniowo

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie dobrym
  • wysoka odpowiedzialność
  • możliwość wyjazdu od stycznia na ok. 12 miesięcy
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • brak zobowiązań w Polsce – osoba aplikująca musi być niezamężna i bezdzietna
  • brak nałogów
  • wiek w przedziale 18 – 29

Oferujemy:

  • roczny pobyt u rodziny norweskiej plus kieszonkowe za pomoc w opiece nad dziećmi
  • bezpłatną naukę języka norweskiego w szkole językowej
  • zapewnione kieszonkowe w wysokości 5400 NOK miesięcznie
  • bezpłatne przeloty do i z Norwegii
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne miejsce zamieszkania i wyżywienie

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na poniżej podany adres: info@prowork.com.pl

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem: 022 323 63 35 w. 23, 502 731 065

źródło: prowork.com.pl

ID ogłoszenia: 436562e3a0b731be