do negocjacji NOK

Dam pracę w Norwegii dla krawcowej od maja 2014 z językiem angielskim

  • Miasto: Alesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lutego 2014 01:30

Agencja pracy za granicą poszukuje krawcowych gotowych do podjęcia pracy w Norwegii z językiem angielskim od maja 2014. Szycie obić i pokrowców na materace i meble.

Nr ref.: NOR/KRAW/02/14

Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska:

  • Szycie obić i pokrowców na łóżka, materace i meble. Krawiectwo ciężkie.

Wymagamy:
• Min. 1-3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia w pracy jako krawcowa ? krawiectwo ciężkie
• Doświadczenie w obróbce grubych materiałów, skór itp
• Mile widziane wykształcenie z zakresu krawiectwa. Długie doświadczenie zawodowe może zrekompensować brak odpowiedniego wykształcenia.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca komunikację w języku w trakcie interview i pracy
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od 1.5.2014

Oferujemy:

Przed wyjazdem w Polsce:

W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy wszystkim kandydatom pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu rekrutacyjnym. Kandydaci mogą liczyć na szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego. Konsultanci Adecco pomagają w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:
• Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności
• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
• Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
• Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).
• W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci i.t.p

Kontakt: air.lublin@adecco.pl

źródło:  poloniusz.pl/o1-21bjhn/

ID ogłoszenia: 999530a73607a7a3