do ust. NOK

Dam pracę w Norwegii dla ogrodników od zaraz z językiem angielskim Oslo 2019

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2019 15:03

Agencja zatrudnienia dla klienta m.in. z Oslo poszukuje od zaraz ogrodników do pracy w Norwegii 2019. Znajomość języka angielskiego oraz kwalifikacje zawodowe są wymagane na tym stanowisku.

Ogrodnik – pracownik kształtowania zieleni

Opis Stanowiska:

  • wykończeniowe terenów zielonych: wyrównywanie terenów, kładzenie sztucznej trawy (na obiektach sportowych), sadzenie trawy z rolek, lub zasiewanie trawy
  • Kładzenie kostki brukowej i ścieżek, ogrodzeń (siatki)
  • Chęć do pracy na projektach i przemieszczania się na terenie Norwegii
  • Dbałość o wykończenie
  • Praca manualna – przycinanie, podlewanie, przewożenie i inne zabiegi pielęgnacyjne

Wymagania:

  • Wiedza ogrodnicza
  • Zdolności manualne.
  • Dokładność, odpowiedzialność, uczciwość.
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim – wymóg konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku skandynawskim, co gwarantuje wypłaty na czas, zapłatę wszystkich dodatków, które oferuje klient
  • pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z pobytem i pracą w Norwegii
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • stałe wsparcie ze strony polskojęzycznych konsultantów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal, TYLKO W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Możliwy kontakt wyłącznie w języku angielskim + 47 40021568
od poniedziałku do piątku wyłącznie w godzinach 8-16

ID ogłoszenia: 2695d3c3d7f39a4a

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii dla ogrodników od zaraz z językiem angielskim Oslo 2019”

  1. Darek12345 na 30 lipca 2019 @ 14:42

    Jestem zainteresowany pracą

  2. Hello Im iterested this job