do uzgodnienia NOK

Dam pracę w Norwegii dla opiekunki dziecięcej bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2014 14:35

Polska rodzina z okolic Oslo zatrudni opiekunkę dziecięcą/gosposię. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego dla kobiet przy opiece nad dziećmi i przy dbaniu o gospodarstwo domowe.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Miejsce pracy: Oslo

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w Polskiej rodzinie mówiącej w języku polskim.
  • Opieka nad dwójką dzieci, 7 miesięcznym chłopcem oraz 2 letnią dziewczynką.
  • Zawożenie i odbieranie dziewczynki dwa razy w tygodniu z przedszkola
  • Wykonywanie obowiązków domowych, pomoc przy sprzątaniu, praniu, gotowaniu.
  • Ogólne prace przy utrzymaniu porządku w domu

Oczekiwania:

  • osoba bez żadnych nałogów,
  • czynne prawo jazdy oraz zdolność bezpiecznej i opanowanej jazdy
  • duża motywacja do podjęcia pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy opiece nad gospodarstwem domowym

Oferujemy:

  • Pełne wyżywienie
  • Pokój- póki co dzielony z 2 letnią dziewczynką

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą oferta prosimy o przesłanie CV oraz odpowiedzenia w wiadomości na poniższe pytania:

  1. Jakie wyobrażenia mają Państwo na temat swojej pracy?
  2. Największe atuty
  3. Największe wady
  4. Jakie będą Państwa sposoby na zaspokojenie potrzeb rozwojowych naszych dzieci?
  5. Najlepsze sposoby usypiania
  6. Co jest najważniejsze w wychowaniu dzieci?
  7. Jak nakłonić maluchy do zrobienia czegoś-zjedzenia obiadu czy noszenia kapelusza w upalne dni?
  8. Oczekiwane wynagrodzenie

Wiadomość prosimy przesłać na adres: gosposia.oslo@onet.pl
źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22ggd6/

ID ogłoszenia: 89053e7427bd441a

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii dla opiekunki dziecięcej bez znajomości języka Oslo”

  1. jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy, przesłałam CV na emaila, czekam na odpowiedź