186/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii dla par bez języka na produkcji detergentów od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2021 00:33

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji detergentów. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Fredrikstad dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 186 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pierwsze dni pracy w fabryce to wyłącznie szkolenie z zakresu BHP, poruszania się po fabryce, stanowiskowe oraz trening
  • zadania będą zlecane na podstawie osobistych predyspozycji lub posiadanych kwalifikacji/doświadczenia
  • prace to między innymi: dbanie o ciągłość produkcji, wystawianie pustych opakowań na taśmę, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, pakowanie itp.

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy za granicą
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • rzetelność, odpowiedzialność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • uczciwość
  • punktualność

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • udział w pełni bezpiecznej i szybkiej rekrutacji prowadzonej drogą online
  • opieka na miejscu – pomoc koordynatora polskiego pochodzenia i pomoc przy wszelkich sprawach
  • solidne warunki zatrudnienia i dobre zarobki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/d008/21.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 168611fe8a318d80