160-180/h NOK

Dam pracę w Norwegii dla par na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Bærum

  • Miasto: Baerum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2018 01:34

Oferujemy zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Bærum na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla par. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Bærum, Norwegia

Stawka godzinowa: od 160 do 180 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • zadania produkcyjne związane z wytwarzaniem kosmetyków
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości, pakowaniem, obsługą maszyn produkcyjnych
  • inne zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • zdolność do pracy zespołowej
  • brak nałogów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki wypłacane na czas
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • legalną, norweską umowę o pracę
  • pracodawca zapewnia częściowe dofinansowanie na pokrycie kosztów zamieszkania
  • na miejscu zorganizowane jest komfortowe zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pr/08/18. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 4675b6f55d5d9041

4 komentarze na “Dam pracę w Norwegii dla par na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Bærum”

  1. marzena1508 na 17 sierpnia 2018 @ 15:01

    Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani pracą. Nr tel do kontaktu:602133068. Dziękujemy.

  2. Jesteśmy z dziewczyną bardzo zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt 533 086 976

  3. Kassia1984 na 31 sierpnia 2018 @ 08:12

    Dzień Dobry jestem bardzo zainteresowana pracą. Mieszkam w Bærum nr tel. +47 925 23 228

  4. DominikaHubert na 20 września 2018 @ 21:30

    Dzien dobry jestemy z narzeczonym zainteresowani tel. 731637922.