164/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii dla pokojówki-sprzątaczki od zaraz w hotelu 3* Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2016 01:42

Hotel 3 gwiazdkowy z Fredrikstad zatrudni Polaków na stanowisku pokojówka – sprzątaczka. Norwegia praca od zaraz dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pokojówka-sprzątacza/pokojowy-sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 164 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od września 2016

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie odbywać się będzie w hotelu trzygwiazdkowym mieszczącym się we Fredrikstad
  • obowiązkiem będzie sprzątanie pokoi gościnnych wraz z przyległymi do nich sanitariatami oraz porządkowanie powierzchni wspólnej – holu, restauracji, poczekalni, itp. w zależności od aktualnych potrzeb
  • pracodawca narzuca realne limity pokoi do sprzątnięcia na godzinę
  • szkolenie wprowadzające z demonstracją jak należy je wykonywać będzie trwało jeden dzień

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym jest warunkiem obowiązkowym
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność kreatywnego podejścia do problemu
  • pełna dyskrecja
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę od września
  • legalne zatrudnienie w oparciu o norweską umowę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju a w przyszłości awansu na wyższe stanowiska
  • uczciwe zarobki
  • zorganizowane darmowe zamieszkanie
  • możliwość wykupienia posiłków w cenach promocyjnych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: “Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 68857c0b3e1e4158

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii dla pokojówki-sprzątaczki od zaraz w hotelu 3* Fredrikstad”

  1. grazyna121169 na 6 września 2016 @ 21:05

    Witam,czy ta oferta jest aktualna? Pozdrawiam Grazyna