12000 - 32000 brutto NOK

Dam pracę w Norwegii dla rybaka bez języka norweskiego od zaraz przy połowie ryb Bomlo

  • Miasto: Bomlo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2014 04:10

Pracodawca z Bomlo poszukuje doświadczonego rybaka z językiem angielskim. Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy połowie ryb morskich. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie dla Pracownika.

Stanowisko: rybak
Miejsce pracy: Bomlo
Zarobki: 12000 do 32000 NOK brutto uzależnione od połowów

Zadania:
Praca na łodzi przy połowie ryb oraz przy drobnych pracach konserwacyjnych i naprawczych w maszynowni jako pomocnik mechanika.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na łodzi
– mile widziane umiejętności spawania oraz prac hydraulicznych
– angielski opanowany w stopniu bardzo dobrym
– zdolność do pracy w zespole oraz samodzielnie
– wysoka sprawność fizyczna oraz dobry stan zdrowia

Oferta:
– minimalne wynagrodzenie w kwocie 12000 NOK
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
– zapewnione zakwaterowanie na łodzi oraz na lądzie
– praca od zaraz do połowy października

Dane ogłoszeniodawcy:

vikafiskerias@hotmail.com oraz do wiadomości WUP Gdańsk: e_staniewicz@wup.gdansk.pl W tytule maila proszę wpisać – „Fisherman”

info: zdjęcie poglądowe nie przedstawia rzeczywistego stanowiska pracy

źródło oferty: pup.opole.pl/oferty/eures-podglad/id/2136

ID ogłoszenia: 86453ffd1be7cfc7

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii dla rybaka bez języka norweskiego od zaraz przy połowie ryb Bomlo”

  1. b.stefaniak90 na 12 listopada 2014 @ 12:28

    witam pracowalem w porcie w holandii. jestem przyzwyczajony do ciezkiej pracy. j ang nie robi najmniejszego problemu. mam 24 lata 516 319 252