Atrkacyjne stawki NOK

Dam pracę w Norwegii dla spawaczy MIG i TIG w rejonie Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2018 04:05

Firma przemysłowa z Sarpsborg poszukuje od zaraz doświadczonych spawaczy MIG oraz TIG zdecydowanych do rozpoczęcia pracy w Norwegii. Zatrudnienie przy spawaniu stali nierdzewnej.

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 15-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

Spawacz

Miejsce pracy: Sarpsborg, Norwegia

Obowiązki:
• Spawanie stali nierdzewnej metodą MIG i TIG
• Spawanie nici
• Wszelkie prace spawalnicze na podstawie rysunku technicznego
• Znajomość symboli spawalniczych na rysunkach
• Doświadczenie z cienką płytą do spawania cienkich blach

Wymagania:
• Doświadczenie w zawodzie najlepiej udokumentowane
• Numer norweski personalny
• Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
• Referencje ustne lub pisemne mile widziane
• Własne auto do dyspozycji na terenie Norwegii mile widziane

Oferujemy:
• Wynagrodzenie: 200 NOK/h
• Zakwaterowanie: 4000 NOK/miesiąc
• Umowa z norweskim pracodawcą na norweskich warunkach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320

ID ogłoszenia: 4155b3f33364f983