210/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii na budowie dla glazurnika-kafelkarza od zaraz w Sogn og Fjordane 2019

  • Miasto: Sogn og Fjordane,
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2019 02:11

Firma z Sogn og Fjordane, poszukuje od zaraz doświadczonych kafelkarzy-glazurników do legalnej pracy w Norwegii na budowie przy wykończeniach mieszkań związanych z kładzeniem płytek.

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Obowiązki:

  • układanie płytek w prywatnych domach
  • układanie płytek przy większych projektach
  • przygotowanie powierzchni pod kafelkowanie
  • fugowanie

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • chęć do pracy w systemie rotacyjnym 6/2

Oferta:

  • zatrudnienie na warunkach norweskich – norweski Pracodawca (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 210,00 NOK brutto / godzinę
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji)

SILVERHAND
ul. Garbary 38/9, 61-898 Poznań
tel. +48 539 601 600
źródło: https://gratka.pl/praca/kafelkarz-norwegia/ob/12976541

ID ogłoszenia: 925d570374d1c84