93-97 PLN/h NOK

Dam pracę w Norwegii na budowie dla malarzy od zaraz z j. angielskim Trondheim 2020

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2020 03:00

Od zaraz dla budowlańców-malarzy ze znajomością języka angielskiego propozycja ciekawej pracy w Norwegii na budowie w rejonie Trondheim przy wykończeniach i remontach związanych z malowaniem powierzchni. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: malarz budowlany.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: 93 – 97 PLN brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych prac malarskich, np. przygotowywanie powierzchni pod malowanie, a także malowanie tych powierzchni różnymi rodzajami farb;
  • do obowiązków będzie również należało: tapetowanie, szpachlowanie, tynkowanie czy też kładzenie gładzi.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracach malarskich – potwierdzone odpowiednimi dokumentami, np. referencje, certyfikat;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na terenie Norwegii;
  • znajomość języka norweskiego albo angielskiego w stopniu dobrym;
  • umiejętność samodzielnej oraz efektywnej pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki wynagrodzenie oraz zatrudnienia;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • różne zadania u poważnych klientów;
  • najlepszy system BHP w branży;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności urzędowych.

Aplikacja:

CV w języku angielskim należy wysłać poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/malarz-painter/norwegia-trondheim/14892988

ID ogłoszenia: 1515e90762f0c3b1