160-170 /h NOK

Dam pracę w Norwegii na budowie dróg dla 10 Polaków bez języka norweskiego

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 marca 2015 02:41

Proponujemy możliwość podjęcia zatrudnienia przy budowie dróg i autostrad. Oferta fizycznej pracy w Norwegii dla budowlańców bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga doświadczenia i znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik drogowy

Miejsce zatrudnienia: Norwegia

Zarobki: 160-170 NOK/h

Liczba wolnych stanowisk: 10

Opis stanowiska:

  • Zadania budowlane na budowie dróg, chodników i autostrad.
  • Do zadań należeć będzie montowanie płyt chodnikowych, barierek, łańcuchów.
  • Prace związane z przebudową linii, wylewaniem asfaltu, itp.
  • Brygadzista ustala dokładne obowiązki.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zawodzie – przynajmniej 3 letnie
  • posiadanie uprawnień operatora walca drogowego i ładowarko-koparki
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu dobrym
  • posiadanie norweskiego numeru personalnego
  • niezbędne jest dołączenie w CV numerów kontaktowych do 3 byłych pracodawców
  • ile widziane referencje
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaletą będzie możliwość przyjechania własnym samochodem

Oferta:

  • zapewnione legalne zatrudnienie w Norwegii
  • zorganizowane zamieszkanie
  • możliwość wypracowywania godzin dodatkowych
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • data wyjazdu ustalana jest indywidualnie
  • atrakcyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 2475505f2fe96a7a

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii na budowie dróg dla 10 Polaków bez języka norweskiego”

  1. witam jestem zainteresowany ofertą uprawnienia koparki wszystkie typy ,ładowarki kategoria III,koparko-ładowarki wszystkie typy prawo jazdy kategorii BE w zawodzie ponad 4 lata młody sumienny odpowiedzialny 511-945-525