nie podane NOK

Dam pracę w Norwegii na budowie jako Dekarz papa+folia PCV (Bergen)

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 23:26

Agencja pracy za granicą “Koncepcja” poszukuje wykwalifikowanych dekarzy (papa + folia PCV) do pracy w Norwegii na budowie w Bergen przy kryciu dachów papą termozgrzewalną, folią PVC.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

DEKARZ (papa termozgrzewalna / folia PVC)

Miejsce pracy : NORWEGIA, Bergen

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki:
Pokrywanie dachów płaskich (papa termozgrzewalna, folia PVC),
Izolowanie dachów,
Instalowanie rynien).

Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego, język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej,
Doświadczenie zawodowe min. 3 lata,
Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim,
Konieczne pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,
Prawo jazdy.

Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę,
Praca na pełny etat plus nadgodziny,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,

Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji,
skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 942552a58cf20c25